• kız tavlamak için gerekli olan 3 şey

  203.
  hatun kişiye göre değişiklik gösterir en genel haliyle söyleyebilirim ki maskülinite,entelektüel bilgi birikimi,karizma bu üç kardeşten birinden biri illaki karşı cinste çalışır.
  2 ... antimilitanist
 • kız kankanın ciddi bir ilişki sürecine girmesi

  5.
  Yaklaşık iki senedir böyle bir ilişki içerisinde belli bir sınır oluşturup makul davrandığınız müddetçe arkadaşlığınızdan bir şey kaybetmiyorsunuz bir ilişki yaptığında aranızın bozulacağı insanla baska bir şekilde de aranız bozulur mühim olan yakın dostluk kuracağınız kimseleri düzgün bulmak o da nasıl düzgün bulunur bilmiyorum dünyada bi tane vardı onu da ben buldum sanki.
  ... antimilitanist
 • batman in kedi kadına oral seks yaptığı sahne

  9.
  Hayatın içinde var diye her yere soktular ulan hangimizin hayatının içinde bu kadar var?
  1 ... antimilitanist
 • türkiye ye gelen turistlere kokain mi satılıyor

  1.
  Tabiki satılıyordur kokain olmasa baska bir kimyasal madde tatile gelmişsin orada kazandığın bir birim para burada 10 birim ediyor keyfin yerinde hayatına değişiklik katmak istiyorsan nispeten uygun fiyatlı kafanı yapacak bir şeyler bulabilirsin mühim olan hangi ortamda ve kiminle kullandığın bu kimselerin kanlarında herhangi bir şeye rastlandığını bilmiyoruz lakin öyleyse yani rastlanmış ise daha önce bu tarz hareketler yapmayan ama kullanan kimselerden daha farklı ortamlarda belki de daha baska kişilerle kullanmis olmalarıdır.
  ... antimilitanist
 • parası olduğu halde sevgilisi olmayan insan

  19.
  Gösterişli hayatı sindiremeyenler.
  ... antimilitanist
 • gol atmanın yakıştığı futbolcular

  108.
  Robert Lewandovski.
  ... antimilitanist
 • cristiano ronaldo dos santos aveiro

  3266.
  Tarihin en güzide üç futbolcusundan biri diğerleri için (el fenomeno,leo messi) bi de gönüllerin şampiyonu var ona değinmeden geçmek olmaz(alvaro recobaaa).
  ... antimilitanist
 • paranın satın alamadıkları

  7.
  Dostlarımızı satın alamaz gecen bunun hakkında düşündüm çok sevdiğim iki dostumu da önüme dünyaları serseler satmam,ailemizi de alamaz ailemi de satmam aslına bakılırsa para için kötülük yapacağım hiçkimse yok esasen bizi satın alamaz ya da en azından doğru olanlarımızı.
  3 ... antimilitanist
 • uyku

  1478.
  Günde 7-8 saat uyunmalı akıl sağlığı,günlük işlevleri yerine getirme için bu bence şart ama az uyumak bir statü göstergesi mi olmaya başladı nedir günde sekiz saate yakın uyuyan tek kişi benim çevremde üstelik ticaretimi de yapıyor,kendime vakit de ayırıyor hatta kitap da okuyorum ne garip.
  ... antimilitanist
 • izmir de alternatif bulusma noktalari

  17.
  Küçük park uni 2.
  2 ... antimilitanist
 • izmir

  6808.
  Beş senemi geçirdim belki altı olur bilmiyorum güzel memleket fakat detaylı yorumda bulunmak için baska pek çok şehirde de yaşamış olmak gerekiyor yine de hissiyatım ve yakın çevrem bana öğrencilik hayatı icin Eskişehir kadar harika olamayacağını söylüyor.
  1 ... antimilitanist
 • hiçbir kız için çabalamayan erkek

  461.
  Onu tercih ediyordur.
  ... antimilitanist
 • parasi olmadanda hayattan zevk alabilen insan

  12.
  bu benim param yokken de varken de harcadığım aynı hayatta en çok kendime gülerim her zaman da gülecek bir şey bulurum en acı durumlara girdiğimde bile maksimum ertesi günü o acıdan çıkardığım şakaya gülüyor olurum hayatta mutlu olmanın gerekliliğini sanki diğer herkesi mutsuz etmek için doğmuş bi babayla yıllar boyu yaşayınca kafana mıh gibi kazıyorsun,benim de güleç tavrımın ve yaşamaya gelmişliğimin farkındalığının buna bağlı olduğuna inanırım.
  1 ... antimilitanist
 • sözlük yazarlarının cep telefonları

  21.
  Bende xr var tam fiyat performans vallahi öyle çok işim yok kaliteli bir şey alam senelerce kullanam diyenler bütçeyi dogrultabiliyorsa alsınlar bi de naçizane fikrim iPhone farklı bir klasmanda artık çok dışına çıkmamak lazım.
  ... antimilitanist
 • torku ürünleri

  81.
  ilk çıktığında o kadar kaliteli gelmişti ki bana diyordum bunlar ne üretse alınır ama sonradan sonraya öyle olmadığını gördüm yoğurdunu misal hiç tavsiye etmem gidin dost alın o da Türk malı.
  4 -1 ... antimilitanist
 • cumhur başkanı olsanız yapacağınız ilk icraat

  25.
  Eğitimi düzeltmek , bu işi bilen entelektüel kişiler ve uzmanlarla bir araya gelir yakın gelecekte bugün çok iyi eğitim verdiğini bildiğimiz ülkelerin bile imreneceği bir sistem,ekol yaratmaya çalışırdım.
  ... antimilitanist
 • sedat peker

  1518.
  benim gibi yav kardeşim bu adam ne idüğü belirsiz mafyanın teki pis adam sözüne güven mi olur en az suçladıkları kadar beter bi herif diyenlere verdiği pis iş pis adamdan öğrenilir bu anlattıklarımı size cami hocası mi anlatacaktı cevabıyla mest etmiştir dediklerini çok dinlemedim ama haksızdır diyemem ama uygulanması gereken süreçlerin yüzde 90ının gerçekleşmeyeceğine bile eminim diyebilirim.
  2 ... antimilitanist
 • gecenin şarkısı

  35155.
  Bir takım sebeplerden Moralı bozuk olan rap müzik dinleyicilerine sert bir önerim var ben ne zaman dinlesem iş yapmıştır farazi kayradan tortu.
  1 ... antimilitanist
 • telefonu sürekli sessizde olan insan

  35.
  Rehberimde olmayan numara engellidir evdeyken uçak modunda kullanırım ulaşamayan wp’den yazsın sadece siparis zamanı ses açıyorum o da order sound is enjoying to me.
  ... antimilitanist
 • öldükten sonra ne olacak

  173.
  Cennet veya cehenneme gideceğiz ben cenneti az ucundan biliyorum mükemmeldi işte insanın rasyonel olmadığının kanıtı bunu bilip de halen dini sorumluluklarımı tam anlamıyla yerine getirmiyorum,evet.
  ... antimilitanist
 • yeni şeyler getiriyorum